Nová prodejna Lidl v Uničově otevírá již v pondělí

V pondělí 26. dubna otevírá společnost Lidl novou prodejnu v ulici Šumperská v Uničově. Na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je spojen s podporou místní Základní školy speciální Jasněnka.

Prodejna Lidl v Uničově nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. „Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma, bankomat či možnost zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Pro zákazníky je připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 125 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. V neposlední řadě je myšleno  na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny v Uničově je spojen s podporou místní Základní školy speciální Jasněnka. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl škole daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze škola využije na vybavení tříd po výuku dětí s mentálním postižením a autismem.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010