Nová prodejna Lidl v Sulicích přivítá první zákazníky již po Velikonocích

126 zobrazení

V úterý 6. dubna otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Sulicích. Ta se nachází v ulici Hlavní a na prodejní ploše o velikosti přes 1100 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je navíc spojen s podporou místní Mateřské školy Sluníčko.

Nová prodejna v obci Sulice nedaleko Prahy nabídne komfortní nakupování od začátku až do konce. „Kromě možnosti výběru ze širokého sortimentu mohou návštěvníci využít také Wi-Fi připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

U prodejny je pro zákazníky připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 116 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. Myslíme také na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

První den otevření nové prodejny v Sulicích je spojen s podporou místní Mateřské školy Sluníčko. V úterý ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí hudební a edukativní herní prvky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl 

RELATED ITEMS