Nová prodejna BILLA v Dobříši

Supermarkety BILLA se v letošním roce rozrostly už o dvě nové prodejny. Druhá v pořadí, se veřejnosti otevřela dnes v Dobříši, kde dominuje menšímu obchodnímu centru v ulici Příbramská. Nejnovější obchod společnosti BILLA je celkem 241. prodejnou v celé České republice. Jedná se o první prodejnu BILLA v Dobříši, v Středočeském kraji je to již 42. prodejna.

Veřejnosti se nová prodejna společnosti BILLA otevřela dnes, v pondělí 29. března, v Příbramské ulici v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky čekala malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun šumivé víno. Nová prodejna v Dobříši bude běžně otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 21.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 900 m2 přispěje 80 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované.

Město Dobříš bylo další z lokací, kde jsme evidovali zvýšený zájem o naše služby. Jsme proto velice rádi, že se nám podařilo přání našich zákazníků vyslyšet a otevřít zde náš nový supermarket,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Letošní rok pro nás bude ve smyslu expanze velmi bohatý, do konce roku máme v plánu otevřít dalších 12 prodejen a přiblížit se tak zákazníkům i v dalších lokalitách České republiky,“ dodává Jaroslaw Szczypka.

V novém supermarketu BILLA v Dobříši se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů. V sortimentu naleznout přes 8 000 položek od tuzemských či zahraničních producentů včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně.

Zdroj a foto: REWE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010