Neobvyklé spojení Globusu, které zafungovalo

Globus poprvé ve své 24leté historii oslovil známou osobnost, aby prodával její produkty. Letošní podzim tak neobvykle zákazníci Globusu mohou koupit v hypermarketech svíčku, kterou spoluvytvářela a vtiskla jí svou novou značku VERMI Dara Rolins. O svíčku jménem Lola je v těchto hypermarketech nebývalý zájem.

Na jednom místě v hypermarketech se často pozastavují zákazníci a zvědavě zkoumají jednu ze svíček v široké nabídce. Černé sklo se zlatými písmem a luxusní červenou „šerpou“ se vymyká. Jde o vonnou svíčku VERMI, od října se jí v hypermarketech Globus se prodaly již vyšší stovky. Nejde totiž o obyčejnou svíčku z velkovýroby, ale o ručně vyrobený produkt z „dílny“ slavné zpěvačky a influencerky Dary Rolins. Mezi kamennými obchody má Globus k prodeji exkluzivitu. „Obě naše značky se k sobě velmi dobře hodí. Již nyní víme, že naši zákazníci luxusní svíčku známé osobnosti kupují jako dárek někomu blízkému k Vánocům,“ řekla Lutfia Volfová, vedoucí externí komunikace Globus. Podle jejích slov nejde o paradox. „Ač jsme hypermarket, veškerá naše nabídka je na vysoké úrovni,“ dodala Lutfia Volfová. „Zásadně podporuji jen firmy, které dobře znám a jejichž produkty sama používám. Na Globusu je mi sympatické, že je rodinnou firmou s více než 100letou historii. Líbí se mi jejich filozofie, vztah k zaměstnancům i k životnímu prostředí. Pečlivě jsem se rozmýšlela, s kým budu v rámci VERMI by DARA spolupracovat a jsem ráda, že je to mezi jinými právě Globus,“ vysvětlila spojení Dara Rolins.

O svíčce Lola VERMI by Dara:

Ručně vyráběná svíčka z rostlinných vosků, která hoří až 50 hodin a intenzivně provoní prostor jasmínem, kosatcem, růží, santalovým dřevem a hřejivou ambrou. Vůně tak výjimečná, intenzivní a přesto jemná, že okamžitě chytí za srdce. Vůně totiž odkazuje k tomu nejcennějšímu, co zpěvačka Dara Rolins má, k dceři Lauře. Exkluzívní svíčku trvalo vytvořit téměř dva roky, obsahovalo legendární francouzskou parfumérskou školu, dlouhé dny v Paříži, vybírání a testování těch nejkvalitnějších parfémových ingrediencí.

Zdroj a foto: Globus

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010