Na vánoční cukroví nakupte vše v jednom regálu v BILLE

Začátek adventního období je skoro tady, a to pro mnohé znamená jediné: začíná se péct cukroví. Jelikož přípravy jsou půl úspěchu, tak si nezapomeňte nejen vše časově rozvrhnout, abyste měli včas měkké perníčky a dostatečně vláčné kokosky. Buďte připraveni – na cukroví nakupte vše s předstihem v jednom regálu v BILLE.

Pokud budete váhat do jakého obchodu se pro potřebné ingredience vydat, zkuste jednu z více než 240 prodejen obchodního řetězce BILLA. Od minulého týdne v nich najdete speciální čelo regálu, kde jsou pohromadě základní suché ingredience až na čtyři druhy cukroví. Najdete tam na jednom místě nejen to podstatné, jako cukr, mouku, kakao či vaječný likér, který oceníte při tvoření vosích úhlů nebo jen tak bokem na popíjení při samotném pečení, ale třeba i český lesní med, pravou vanilku, datlovou pastu nebo přepuštěné máslo pro alternativní cukroví. Díky speciálnímu regálu v BILLE tak pořídíte pohodlně, rychle a za nízké ceny všechny trvanlivé ingredience na pečení vánočních dobrot jako jsou perníčky, linecké či vánočka. Ušetřený čas pobíháním po obchodu pak strávíte příjemným pečením doma s vašimi blízkými.

Pokud stále hledáte recept na nejlepší perníčky, išlské dortíčky, či byste rádi letos zkusili vánočku podle Moniky Absolonové, podívejte se na stránky www.gustoacademy.cz/tagy/vanoce. Najdete tam mnohem více, třeba i recept na bramborový salát 3x jinak.

Zdroj a foto: REWE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010