Mezinárodní den žen s exkluzivními produkty od Alberta

268 zobrazení

Roku 1975 stanovila Organizace spojených národů 8. březen Mezinárodním dnem žen. Stalo se tak na počest žen a dívek, které bojovaly počátkem 20. století za rovnoprávnost a spravedlnost ve společnosti. Oslavte i vy tento den se svou maminkou, manželkou či partnerkou a potěšte je milou drobností. Inspirovat se můžete jedním z produktů z Alberta.

Zrnková káva Perla BIO Aroma (1 kg)

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 239 Kč

Potěšte manželku či maminku kvalitní kávou Perla. Pečlivě vybraná zrna se pěstují s respektem k přírodě a praží v mistrovských pražírnách. Káva Perla provoní každé i to slavnostní ráno a z každodenního rituálu udělá příjemný zážitek. Připravte své milované kávu posypanou kakaem či skořicí a příjemně ji překvapte.

Albert kytice

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 249 Kč

Spojení Mezinárodního dne žen a karafiátů už dávno neplatí. Darujte kytici z gerber či růží. Svou jemnou barvou a lehkou vůní navodí atmosféru přicházejícího jara.

La Bohéma vaječný likér 15 % (0,5l)

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 84,90 Kč

Tento slavnostní den můžete zakončit s jemným vaječným likérem La Bohéma. Překvapí vás svým složením i jemnou chutí. Vychutnejte si ho jen tak nebo ho originálně nazdobte. Můžete navrch přidat například šlehačku, kterou ještě navíc posypete kokosem či zalijete karamelovým topingem a můžete podávat.

Zdroj a foto: Albert Česká republika