MALL.CZ stěhuje Bigbrands i Proděti.cz a spouští největší nákupní svět s dětským zbožím

Od pondělí, 22. června, najdou zákazníci v nákupní galerii MALL.CZ  největší dětský internetový svět a rozšířenou nabídku módy. Dosud samostatné značky Proděti.cz (na Slovensku Bambino.sk) a Bigbrands se v obou zemích stěhují do galerie MALL a zároveň zde vznikají zákaznické kluby. Rodiče tak budou moci vybírat z nejširší nabídky produktů a využít řadu užitečných benefitů. Nový dětský svět v sobě sdružuje segmenty jako např. hračky, péči o dítě či oblečení, které v nákupní galerii představují tržby přesahující miliardu korun za uplynulý rok. Očekávaný počet registrovaných maminek i tatínků v MALL klubu Pro děti má do konce roku dosáhnout počtu 100 000 členů.

Samostatné e-shopy Proděti.cz, Bambino.sk a Bigbrands se tedy staly součástí nákupní galerie MALL.  Zákaznické kluby nabídnou rozšířené benefity jako slevu na první nákup, dopravu zdarma, prodlouženou dobu pro vrácení zakoupeného zboží nebo odložení platby prostřednictvím MALL Pay až o 30 dní. Všechny oblíbené produkty, na které jsou zákazníci zvyklí, přitom zůstávají zachovány. Tímto způsobem rozšíří nákupní galerie MALL svou produktovou nabídku v Česku a na Slovensku.

„Chceme zákazníkům umožnit, aby vše, co potřebují, nakoupili snadno a rychle na jednom místě. Proto představujeme největší dětský svět na českém i slovenském internetu. Zároveň integrujeme také oblíbenou platformu Bigbrands do rozšířené kategorie MALL Móda,“ komentuje změnu Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL Group.  

Od pondělí 22. července proto zákazníci obou obchodů najdou na webových stránkách informaci o stěhování vč. všech odkazů. Členství v klubech je zdarma a zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím svého účtu na MALL.CZ, nebo se registrovat. Bezprostředně poté mu budou k dispozici všechny benefity. Zákazníci, kteří byli registrovaní, dostanou do e-mailu informaci o převedení účtu nebo o možnosti registrace podle toho, jaký způsob zvolili dle platné metodiky GDPR. Na Slovensku zároveň proběhne rebranding obchodu s dětskými potřebami Bambino.sk a vznikne zóna se specializovaným zbožím v galerii MALL Pre deti.

Ani zákazníci, kteří si oblíbili širokou nabídku známých i méně známých značek na Bigbrands o své oblíbené nákupy nepřijdou. Podle svých preferencí a potřeb mohou vybírat v České republice i na Slovensku.  

Zdroj a foto: MALL Group

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner