MAKRO ČR obhájilo titul Zaměstnavatel v obchodě v rámci ocenění Mastercard Obchodník roku

Společnost MAKRO ČR obhájila první místo ve speciální kategorii Zaměstnavatel v obchodě, kterou v rámci soutěže Mastercard Obchodník roku vyhlašuje Svaz Obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR). Slavnostní vyhlášení výsledků nejen v této kategorii proběhlo 5. února na mezinárodní konferenci Retail Summit 2019.

„Jsme velmi rádi, že se nám toto prvenství podařilo obhájit již druhý rok za sebou. V dnešní době je důležité umět motivovat zaměstnance a toto ocenění je známkou toho, že jdeme jako společnost správným směrem. Veliký dík za každodenní tvrdou práci patří všem vedoucím týmů, ředitelům prodejen a manažerům na centrále společnosti,“ komentuje Markéta Pavelková, personální ředitelka MAKRO.

Druhý ročník kategorie Zaměstnavatel v obchodě byl i v letošním roce otevřen všem členským i nečlenským firmám SOCR ČR a stejně jako vloni se do soutěže zapojily společnosti z oblasti obchodu food i non-food, nadnárodní řetězce i zástupci tradičního obchodu. Odborným garantem vyhodnocení této kategorie se stala nezávislá odborná společnosti Hays.

Zdroj a foto: MAKRO Cash & Carry

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner