Lidl zahájil stavbu nové prodejny v Sulicích

5500 zobrazení

Společnost Lidl zahájila na konci července stavbu nové prodejny v ulici Hlavní v Sulicích. Nová prodejna návštěvníky zaujme na první pohled architektonickým pojetím. Vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla zajistí prosklená část fasády. Nová prodejna se zákazníkům otevře již na jaře příštího roku.

Nová prodejna v obci Sulice nedaleko Prahy nabídne komfortní nakupování od začátku až do konce. Zákazníci se mohou těšit na široké uličky, pokladny s velkou odkládací plochou či dřevěné prvky sjednocených v dekoru světlého dubu, které do prostoru přinesou příjemnou atmosféru. Samozřejmostí jsou velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Součástí prodejny bude také pekárna. „Zákazníci budou moci v rámci nové prodejny využít také Wi-Fi připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představila plánované novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Samozřejmostí je také prostorné parkoviště, které bude pro komfortnější parkování vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení.

Termín otevření nové prodejny je naplánován na jaře příštího roku.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS