Lidl v Dobrušce se otevírá již v zítra

120 zobrazení

Zítra, v pondělí 21. června otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Dobrušce. Ta zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je spojen s podporou Domu dětí a mládeže Dobruška.

Nová prodejna v podhůří Orlických hor nabízí na prodejní ploše o velikosti přes 1300 m2 komfortní nakupování od začátku až do konce. Samozřejmostí jsou velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí nové prodejny je také pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek vždy čerstvého pečiva. „Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu připraven benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Samozřejmostí je prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 119 automobilů. Speciálně vyčleněná místa naleznou také rodiny s dětmi. V neposlední řadě je myšleno na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny v Dobrušce je spojen s podporou místního Domu dětí a mládeže Dobruška. V pondělí ho mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze budou využity na nákup pomůcek pro účastníky zájmových kroužků

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl

 

RELATED ITEMS