Lidl spustil nový karierní web

330 zobrazení

Společnost Lidl Česká republika stále hledá nové posily. Z toho důvodů spustila v těchto dnech nové kariérní stránky. Ty prošly nejen modernizací, ale v jejich obsahu přibyly nové prvky a funkce, počítá se také větší přehlednost. Na webu tak najdou zájemci o práci všechny potřebné informace, které se týkají možností pracovního uplatnění u jednoho z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru maloobchodu v České republice.

Počet našich prodejen se stále rozrůstá, k tomu zdárně pokračuje stavba celkově pátého a zároveň největšího logistického centra Lidlu nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Tím pádem u nás rádi přivítáme další kolegyně a kolegy. A usnadnit cestu k nám by jim měly i nové kariérní stránky,” přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Vedle práce v prodejnách a v logistickém centru je v obsahu nových stránek přiblížena také práce na pražské centrále. Nechybí přitom autentické fotografie či příběhy jednotlivých zaměstnanců. Zájemce jistě zaujme také zmínka, že si všichni ve firmě tykají.

Zdroj a foto: Lidl