Lidl představuje podcastový seriál „Lidé tvoří Lidl“

polečnost Lidl přináší desetidílný podcastový seriál, který má za cíl představit zajímavé zaměstnance, kteří se podílí na úspěchu společnosti. Podcastem provází moderátor a podcaster Martin Minha, který je současně pravidelným zákazníkem Lidlu a společně s účastníky z řad zaměstnanců tak nahlíží do prostředí společnosti a jejího fungování.

V úvodním díle podcastu se mohou posluchači těšit na vedoucí CSR projektů Elišku Froschovou Stehlíkovou, která představí projekty z oblasti společné odpovědnosti a přinese pohled z pozice zaměstnance na samotnou společnost Lidl, která patří u uchazečů o zaměstnání v segmentu obchodu mezi nejvyhledávanějšího zaměstnavatele. V následujících dílech se mohou posluchači těšit na další zajímavé osobnosti z řad zaměstnanců Lidlu, kteří přiblíží fungování společnosti.

Jsme rádi, že pomocí podcastů s našimi kolegy můžeme zákazníkům a lidem mimo Lidl umožnit nahlédnout pod pokličku společnosti. Pro posluchače jsme se do podcastů pokusili také přenést kousek autenticity společnosti Lidl. Atmosféru má navodit unikátní úvodní znělka, která vznikla z ruchů natáčených přímo v našich prodejnách,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Podcastový seriál „Lidé tvoří Lidl“ bude dostupný na podcastových aplikací Apple podcast a Spotify. Současně bude posluchačům k dispozici na Youtube kanále společnosti Lidl a na kariérní stránkách kariera.lidl.cz.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010