Lidl představuje podcastový seriál „Lidé tvoří Lidl“

554 zobrazení

polečnost Lidl přináší desetidílný podcastový seriál, který má za cíl představit zajímavé zaměstnance, kteří se podílí na úspěchu společnosti. Podcastem provází moderátor a podcaster Martin Minha, který je současně pravidelným zákazníkem Lidlu a společně s účastníky z řad zaměstnanců tak nahlíží do prostředí společnosti a jejího fungování.

V úvodním díle podcastu se mohou posluchači těšit na vedoucí CSR projektů Elišku Froschovou Stehlíkovou, která představí projekty z oblasti společné odpovědnosti a přinese pohled z pozice zaměstnance na samotnou společnost Lidl, která patří u uchazečů o zaměstnání v segmentu obchodu mezi nejvyhledávanějšího zaměstnavatele. V následujících dílech se mohou posluchači těšit na další zajímavé osobnosti z řad zaměstnanců Lidlu, kteří přiblíží fungování společnosti.

Jsme rádi, že pomocí podcastů s našimi kolegy můžeme zákazníkům a lidem mimo Lidl umožnit nahlédnout pod pokličku společnosti. Pro posluchače jsme se do podcastů pokusili také přenést kousek autenticity společnosti Lidl. Atmosféru má navodit unikátní úvodní znělka, která vznikla z ruchů natáčených přímo v našich prodejnách,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Podcastový seriál „Lidé tvoří Lidl“ bude dostupný na podcastových aplikací Apple podcast a Spotify. Současně bude posluchačům k dispozici na Youtube kanále společnosti Lidl a na kariérní stránkách kariera.lidl.cz.

Zdroj a foto: Lidl