Lidl pokračuje ve snižování cen

V prodejnách Lidl nakoupí zákazníci levněji. Ode dneška, tedy od čtvrtka 2. května se totiž sníží ceny vybraných výrobků. Půjde o dlouhodobé snížení, díky kterému zákazníci ušetří. Výrazně levnější bude máslo, vejce, chleba či šunka.

„Snížíme ceny základních potravin. Tím pádem ušetří všichni zákazníci. Ceny spadnou až o 22 procent,“ přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Máslo bude nově stát 39,90 Kč, balení 10 čerstvých vajec z podestýlky se bude prodávat za 29,90 Kč, cena šumavského bochníku se sníží na 26,90 Kč.  Nižší bude také cena půllitrové láhve olivového oleje, která bude k dostání za 99,90 Kč. Výrazně zlevní také kuřecí prsní šunka. Stogramové balení bude nově stát 19,90 Kč. „S blížícím se létem jsme snížili i cenu mražených výrobků. Například oblíbeného Severáčka zákazníci nově zakoupí za 4,90 Kč,“ doplňuje Holá.

Lidl tak pokračuje v dlouhodobém snižování cen. V loňském roce už byly sníženy například ceny cukru krystalu, polohrubé mouky či slunečnicového a řepkového oleje.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010