Lidl otevře v Českých Budějovicích novou prodejnu

4782 zobrazení

Společnost Lidl připravuje otevření nové prodejny v Českých Budějovicích. Stát bude v ulici Generála Píky a bude součástí Retail parku Okružní. První zákazníky by měla přivítat v červnu letošního roku. Půjde o třetí prodejnu Lidl v jihočeské metropoli a celkově o již 259. prodejnu v České republice.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. Pro velké nákupy budou instalovány pokladny s odkládacím prostorem a dostatkem prostoru za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. „Vítanou novinkou bude i Wi-Fi připojení zdarma, zpříjemnit nákup si zákazníci budou moci také lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” představila plánované novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Lidl pamatuje i na zákazníky, kteří jsou zvyklí jezdit na nákupy autem. Využívat budou moci prostorné venkovní parkoviště. Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl