Lidl opět nabízí letní stáž pro studenty vysokých škol

Studenti 3. – 5. ročníků vysokých škol se mohou stát posilou úspěšného řetězce Lidl, který dlouhodobě patří k nejžádanějším tuzemským zaměstnavatelům v maloobchodě. Stejně jako v předchozích letech mají možnost přihlásit se na letní stáž, která probíhá v oddělení nákupu. Díky tomu budou moci nahlédnout do světa retailu, získají cenné zkušenosti a ti nejlepší se mohou těšit na možnost další spolupráce.

V průběhu tří měsíců budou studenti úzce spolupracovat s odborníky z oddělení nákupu, kde získají zkušenosti nejen v oblasti tvorby sortimentu, ale také z marketingu, kvality či například nonfoodu. „Stážisti se seznámí s tím, jak se připravují tematické akce, jak se testuje kvalita prodávaných potravin, eviduje zboží v interních systémech, ale například i jak se připravují reklamní materiály. Zapojí se do celého procesu logistiky zboží od výrobců až do regálů v prodejnách. Zjistí, že práce v maloobchodě rozhodně není monotónní, a pokud se jim zalíbí, dostanou příležitost pokračovat v Lidlu i nadále,“ uvádí mluvčí společnosti Tomáš Myler.

Stáž v resortu nákupu, která probíhá v centrále společnosti v Praze 5 – Stodůlkách, je finančně ohodnocena. Určena je pro studenty 3. – 5. ročníků VŠ, ideálně ekonomického směru, se znalostí němčiny nebo angličtiny a se zájmem o obchod či marketing. Zájemci o stáž se mohou hlásit v průběhu měsíce dubna a května. Podrobné informace o stážích zájemci naleznou na kariérních stránkách řetězce.

Absolventům všech vysokých škol bez ohledu na studovaný obor Lidl nabízí také Trainee program, který je zaměřený na pozice v provozu nebo nákupu. Trainee obdrží smlouvu na dobu určitou s atraktivní  mzdou. Úspěšní absolventi programu získají nabídku na další spolupráci. Podrobné informace o Trainee programu zájemci naleznou opět na kariérních stránkách.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři