Kavkazská jedle – nejoblíbenější vánoční strom českých domácností

Mountfield je jedním z největších prodejců vánočních stromků a i letos nabídne svým zákazníkům kvalitní kavkazské jedle z dánských plantáží. Prodej zahájí 21. listopadu ve všech svých 57 prodejních centrech v České republice a 18 prodejnách na Slovensku.

Letošek přinesl jenom minimum dobrých zpráv a co hůř, kvůli koronavirové krizi stále nevíme, kdy se jich dočkáme. Proto asi většina z nás bude hledat cokoli, co nám pomůže zlepšit náladu – a jedním z takových okamžiků jistě budou Vánoce. Doufám, že letos pro nás všechny budou jiné než obvykle, protože nám pomohou aspoň na chvíli zapomenout na to, co jsme letos zažili. A pro mě je to příležitost vypustit do světa aspoň malou dobrou zprávu. Už tuto sobotu 21. listopadu zahajujeme prodej vánoční stromků – čerstvých kavkazských jedlí z dánských plantáží. Mohu potvrdit, že na první dny máme zajištěno dostatečné množství stromků a děláme vše pro to, abychom zajistili dodávky až do Vánoc. Nedokážu, ale předvídat, zda u dalších dodávek z Dánska nedojde ke zdržení či dokonce přerušení vzhledem ke složité situaci v Evropě v důsledku pandemie,“ vysvětluje Michal Pobežal, generální ředitel společnosti Mountfield.

Kavkazské jedle, které Mountfield nabízí ve svých prodejnách, jsou dodávány přímo z Dánska postupnými návozy, aby byla zaručena jejich čerstvost. Všechny stromky procházejí přísnou kontrolou kvality. Na dánské plantáže vysílá Mountfield své vlastní týmy inspektorů, kteří sami vybírají a označují stromky, které odpovídají stanoveným požadavkům. Stromky mají dokonalý vzhled, podmanivou vůni, dlouhé, husté jehličí a také bohatou a pravidelnou korunu. V nabídce jsou různé velikosti od 100 cm až do 250 cm a za naprosto jedinečné ceny. Například cena nejvíce žádané velikosti stromku od 150 – 200 cm je od 539 Kč.

Kromě vánočních stromků má v nabídce Mountfield i obrovský výběr až 1000 druhů vánočních dekorací. Vánočním expozicím věnuje Mountfield ve všech svých prodejnách v Česku i na Slovensku velký prostor. Nabídka vánočních dekorací je opravdu obrovská a zahrnuje hned několik vánočních stylů. Od moderního až po staročeský. Sortiment je různý, od LED osvětlení přes vánoční ozdoby, věnce, svíčky, svícny až po tradiční plyšové figurky sněhuláků, sobů a spoustu drobných dekorací. Zákazníci mají možnost nejen pohodlně vybírat a nakupovat, ale díky krásně sladěným prodejním expozicím čerpat i skvělou inspiraci pro vánoční výzdobu svých domácností.

U vánočních dekorací jsme se letos soustředili na 3 hlavní pilíře. Poskytnout obrovský výběr všech dekorací s důrazem na nejvyšší kvalitu a současně nabídnout skvělé ceny. Zejména u cen jsme přistoupili k tomuto sortimentu jako ke službě našim zákazníkům. S vědomím nižšího výdělku než u našich tradičních komodit, ale s cílem poskytnout našim věrným zákazníkům sortiment, který si mohou zakoupit za příznivé ceny. Ozdoby a dekorace nabízíme se slevou 50 – 71 %. Věřím, že se nám všechny naše pilíře podařilo naplnit a že zákazníci naší snahu ocení,“ vysvětluje obchodní ředitel Mountfieldu Michal Dluhoš a doplňuje, že „vánoční dekorace vnímáme jako segment s obrovským potenciálem a do budoucna se chceme stát lídrem trhu.“

Zdroj a foto: Mountfield

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010