Kaufland zabodoval v Českých 100 nejlepších

Společnost Kaufland obsadila 8. místo v letošním ročníku prestižní ankety Českých 100 nejlepších firem. Poprvé v historii se dostala do první desítky, když si výrazně si polepšila z loňské 33. pozice. Podle hodnocení odborníků tak patří do společnosti značek jako je Škoda Auto, ČEZ nebo Mattoni. Jako jediný z tuzemských obchodních řetězců uspěl Kaufland i v oborové kategorii Zemědělství, potravinářství a životní prostředí. „Porota ocenila nasazení a profesionalitu všech 23 tisíc našich zaměstnanců v obtížném covidovém roce, který kladl také na potravinářské řetězce mimořádné nároky,“ uvedl Stefan Hoppe, CEO společnosti Kaufland.

Odborníci, kteří o pořadí v 26. ročníku soutěže organizované společností Comenius hlasovali, mimo jiné ocenili, že Kaufland klade důraz na lokální výrobce, kvalitu a čerstvost, ale i celkovou ohleduplnost k životnímu prostředí. Všimli si rovněž společenské odpovědnosti obchodního řetězce, který se výrazně angažuje v národních potravinových sbírkách, v podpoře sportu a začleňování hendikepovaných spoluobčanů do běžného života, v budování komunitních zahrad u svých prodejen i řadou aktivit v oblasti trvalé udržitelnosti. Kaufland prokázal kvality rovněž v personální politice, když byl třikrát za sebou vyhodnocen jako nejlepší zaměstnavatel. V loňském roce získal také Národní cenu kvality ČR a jako jediný z potravinářských řetězců byl oceněn za vysokou úroveň svých procesů, výkonnosti a profesionálního přístupu napříč celou společností.

Cílem soutěže Českých 100 je podle pořadatelů nejlepších najít, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky a společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, jež dosahují vynikajících či mimořádných výsledků.

Zdroj a foto: Kaufland

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010