Dnes v Outlet Arena Moravia proběhla první letošní SUPERSTŘEDA

Ostravský Outlet Arena Moravia (OAM) zahájil dnes, ve středu dne
26. května, oblíbenou nákupní akci SUPERSTŘEDU, během které si návštěvníci mohli pořídit outletové zboží s výhodnou dodatečnou slevou. Jedná se o první SUPERSTŘEDU v tomto roce.

„Slevové akce jsou mezi našimi návštěvníky žádané. Tento koncept časově limitovaných slev je v outletech často využívaný. U nás jsou slevy vázány právě ke středám,“ vysvětluje Hana Zielinová, marketingová a tenant manažerka OAM. Dodává, že během tohoto dne přibude k již garantované slevě 30 % dále u řady značek ještě dodatečná sleva či množstevní akce.

Návštěvníci se tak mohli ve většině obchodů OAM těšit na slevy navíc na celý či vybraný sortiment, množstevní slevy a mnoho dalšího. Zapojené obchody a zboží na stojanech bylo označeno nálepkou SUPERSTŘEDA a jsou jimi například značky Adidas, Bushman, Esprit, Fade zastupující Calvin Klein a Guess, Gas, MARC´O POLO, Mustang, Pepe Jeans, s.Oliver a sladký svět Sweet Story, Tchibo, Optika Lunettes nebo čokoládový svět Lindt.

Slevové akce jsou přizpůsobené současným opatřením vlády v boji proti COVID-19. V rámci hygienických opatření vlády je i nadále dodržována v celém areálu patřičná zvýšená hygiena. „Největší zájem očekáváme tradičně o funkční oblečení pro turistiku, outdoorový sortiment
a doprodeje jarních kolekcí,“
doplnila Zielinová.

Ostravský Outlet Arena Moravia je jediným outletovým centrem na severní Moravě, který nabízí širokou nabídku téměř 50 renomovaných značek a v květnu 2021 rozšířil své portfolio o značku Calzedonia Intimissimi. V outletu pohodlně nakoupíte sportovní, volnočasové, elegantní oblečení a luxusní módu, přírodní kosmetiku, šperky, prémiové cukrovinky či vybavení do vaší domácnosti a mnoho dalšího.

Zdroj a foto: CBRE

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010