COOP rozváží potraviny na jižní Moravě s DoDo

Síť COOP vstupuje do rozvozu potravin.  Jako první mohou službu využívat zákazníci na jižní Moravě. Projekt zpustil COOP Mikulov a partnerem, který se bude starat o logistiku, je společnost DoDo. 

Podle Lukáše Němčíka, ředitele rozvoje a marketingu sítě COOP, je rozvoz potravin krokem, který  navazuje na  e-shop. Ten síť zpustila minulý rok a je aktuálně spojen s více než 500 prodejnami. V letošním roce by se počet výdejních míst měl rozšiřovat o další zhruba 100 prodejen a celkem by tak měla být služba nabízena v čtvrtině obchodů COOP.

V rámci rozvozu se COOP zatím bude soustřeďovat především na venkovské oblasti a menší města, kde má nejsilnější pozici.

V  nabídce rozvozu se budou objevovat regionální produkty a také produkty vlastní výroby.

Právě regionální odlišnosti a nabídka jsou podle Němčíka největší konkurenční výhodou služby E-COOP. Skupina COOP bude v návaznosti na zkušenost zvažovat rozšíření rozvozů i v dalších regionech. Služba by měla doplňovat klasické vyzvedávání zboží na prodejnách či v automatických boxech.

Spoléháme především na naší síť kamenných prodejen. Chceme však vycházet vstříc i specifickým potřebám některých zákazníků,“ komentuje zpuštění služby Němčík.

Zdroj a foto: COOP

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010