CBRE věnuje 300 000 Kč na lepší domovy pro seniory

680 zobrazení

Realitně-poradenská společnost CBRE podpoří ve spolupráci s nadací Krása pomoci kvalitu prostředí v domovech pro seniory. V rámci nově vypsaného grantu, do kterého se až do 22. července mohou přihlásit neziskové organizace z celé ČR, rozdělí 300 tisíc Kč mezi 1 až 3 vybrané projekty zaměřené na stavební úpravy či částečné rekonstrukce v domovech pro seniory. Odborníci se shodují, že prostředí budov ovlivňuje nejen naši psychiku, ale má také významné dopady na náš celkový zdravotní stav. Smysl nového grantu je proto jasný: prostřednictvím efektivních úprav zlepšit životní podmínky seniorů a zvýšit kvalitu jejich života.

Přes dvacet let se věnujeme odbornému poradenství v oblasti komerčních nemovitostí. Mimo jiné se zabýváme kvalitou prostor, v nichž pracujeme, nakupujeme a trávíme volný čas. Společně s našimi klienty tak vytváříme příjemná místa pro práci i pro život. Nyní jsme se rozhodli povznést naše zkušenosti na další úroveň a přetavit je v cílenou podporu pro neziskový sektor. Věřím, že vybraným domovům pro seniory pomohou nejen finanční prostředky z našeho grantu, ale také naše know-how a osobní zapojení. Na shromáždění celkové částky ve výši 300 tisíc korun se v době nejpřísnějších vládních opatření v boji proti koronaviru podíleli také naši zaměstnanci. Naše podpora cílí právě na pomoc seniorům, jako jedné z nejohroženějších skupin našich obyvatel,“ komentuje Clare Sheils, generální ředitelka CBRE.

Děkujeme společnosti CBRE a jejím zaměstnancům, že se rozhodli podpořit v této turbulentní době právě seniory. Věříme, že naše společná práce bude mít velký dopad na životy mnoha seniorů a moc se na spolupráci těšíme,“ říká Taťána G. Brzobohatá, zakladatelka nadace Krása pomoci.


Zleva: Clare Sheils, generální ředitelka realitně-poradenské společnosti CBRE, Michaela Miřátská, koordinátorka nadace Krása pomoci a Michaela Stachová, ředitelka nadace Krása pomoci.
Clare Sheils, generální ředitelka realitně-poradenské společnosti CBRE

Zdroj a foto: CBRE

RELATED ITEMS