BILLA dodává čerstvé vitaminy tam, kde jsou potřeba

Společnost BILLA pokračuje v podpoře zdravotníků v jejich maximálním nasazení zajišťováním základních potravina zasílá ovoce bohaté na vitaminy do Nemocnice Mariánské Lázně.

Celé Chebsko, a hlavně Mariánské Lázně, patří mezi nejvíce zasažená místa v Karlovarském kraji virem COVID-19. Právě Karlovarský kraj je po Hlavním městě Praha nejnakaženějším v přepočtu na 100 000 obyvatel.

Z tohoto důvodu se BILLA rozhodla darovat zdravotníkům Nemocnice Mariánské Lázně 200 kilo jablek a 300 kilo pomerančů, tedy na 2 500 ks ovoce. Zásilku plnou vitaminů převzala ve čtvrtek ředitelka nemocnice Veronika Kropfreiterová z rukou Alice Parchavé, vedoucí prodeje společnosti BILLA. Mariánští zdravotníci si tak mohli doplnit během dlouhých víkendových služeb potřebnou energii a vitaminy.

V. Kropfreiterová a A. Parchavá

Tento druh pomoci nás velmi těší. Pomáhat těm, kteří jsou v přední linii je výrazem solidarity a gestem, jak můžeme poděkovat zdravotníkům, jejichž práce si vážíme. Doufáme, že zdravotníkům čerstvé ovoce pomůže dodatenergii a tolik potřebné vitaminy,“ říká generální ředitel společnosti BILLA Jaroslaw Szczypka.

Nemocnice Mariánské Lázně je spolu s pražskými nemocnicemi Na Homolce a Fakultní nemocnicí Motol již třetím zdravotnickým zařízením, kterému BILLA v krátké době ovoce poskytla.

Zdroj a foto: REWE

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner