BILLA do podzimní Sbírky potravin přispěla více než 51 tunami zboží

Společnost BILLA je každoročním partnerem dobročinné Sbírky potravin. Letos aktivovala celý řetězec s cílem vybrat co nejvíce zboží pro osoby v tíživé životní situaci. Kromě prodejen s dobrovolníky zapojila i ostatní prodejny, kde se sběrem pomáhali samotní zaměstnanci řetězce BILLA.

Do podzimního kola Sbírky potravin společnost BILLA zapojila 58 prodejen s dobrovolníky, na zbylých 183 prodejnách během dne sbírky vypomáhali se sběrem, uskladněním a předáním charitativním organizacím sami zaměstnanci BILLA. Díky aktivní spolupráci se v řetězci BILLA v celé České republice podařilo vybrat přes rekordních 51 tun zboží. Nejaktivněji lidé přispívali v prodejně v Berouně a v Praze 4 v obchodním centru DBK.

„Jsme velice vděční všem zákazníkům a našim zaměstnanců, že projevili solidaritu a pomohli nám vybrat pro nás rekordní množství potřebných potravin a drogistického zboží, to je o čtvrtinu více než v jarním kole sbírky,říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a koordinátorka projektu za společnost BILLA ČR.

V podzimním kole celorepublikové Sbírky potravin se podařilo vybrat přes 357 tun potravin, ze kterých je možné připravit až 714 000 porcí jídla. Zákazníci přispěli také 53 tunami základní drogerie a hygienických potřeb. Celkem se tak vybralo 410 tun zboží. Jde o druhý nejlepší výsledek v historii sbírky.

Zdroj a foto: REWE

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010