BILLA darovala 3,5 tuny ovoce zdravotníkům

Současná situace vyžaduje maximální nasazení zdravotnického personálu, stejně tak jako solidaritu a podporu všech ostatních. I z toho důvodu se BILLA rozhodla darovat 3,5 tuny ovoce zdravotníkům pražské FN Motol. Potřebné vitaminy a energii dodala doktorům, sestřičkám a pracovníkům v laboratořích.

Společnost BILLA darovala FN Motol celkem 5 palet ovoce a zeleniny v celkové hodnotě téměř 200 000 Kč. Zdravotníkům putovalo na 16 000 ks ovoce bohatého zvláště na vitamin C, jako jsou citrony, pomeranče, grapefruity, mandarinky nebo jablka.

Zdravotníci po celé České republice dělají pro naše obyvatele v současné době maximum a je třeba jim za to také poděkovat. Je mi velkým potěšením, že jsme alespoň FN Motol mohli takto pomoci. Dodávkou ovoce jim jejich práci sice neodlehčíme, ale můžeme alespoň trochu podpořit jejich zdraví a imunitu,“ řekl generální ředitel BILLA Jaroslaw Szczypka.

Darováním ovoce se společnost BILLA přidala k iniciativě „Pomoc nemocnicím“, která pomáhá zajišťovat základní potraviny a věci osobní hygieny zdravotníkům přímo na jejich pracoviště.

Zdroj a foto: REWE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010