Až tisíc korun oproti běžnému nákupu v outletu ušetří návštěvníci na POP NIGHT SHOPPING

Outletové nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport šetří každodenně peníze všem svým zákazníkům, kteří zde nakupují. Proti běžným obchodům zde najdete kolekce, které jsou zlevněné o 30 %, ale často ve slevových obdobích až o 80 % oproti běžným cenám v maloobchodu. Při mimořádné akci POP NIGHT SHOPPING, kterou centrum pořádá čtyřikrát do roka, mohou návštěvníci ušetřit mnohem více. Během této nákupní události totiž obchody nabízí prémiové produkty s extra slevou až 60 %, navíc ze stávajících outletových slev. Zákazníci tak šetří na jednom nákupu průměrně až tisíc korun oproti běžným outletovým cenám. Možnost zúčastnit se akce dostane vždy 5 tisíc vybraných korporátních zákazníků a členů zákaznického klubu MyPOP. 

Čtyřikrát do roka probíhá v outletovém nákupním centru Premium Outlet Prague Airport,  které leží 5 minut jízdy od letiště, exkluzivní nákupní událost POP NIGHT SHOPPING, která pozvaným návštěvníkům pravidelně nabízí slevy na oblíbené produkty prémiových značek ve výši až 60 % navíc ke stávajícím outletovým cenám, které běžně čítají 30 % až 70 %. Na exkluzivní akci je pozváno vždy maximálně 5 tisíc vybraných korporátních hostů a členů zákaznického klubu MyPOP, kteří mají během jednoho večera možnost zakoupit své vysněné módní kousky, kosmetiku nebo doplňky za speciální slevy. Díky nim ušetří průměrně až tisíc korun oproti běžnému nákupu v outletu v kterýkoliv jiný den. Během poslední POP NIGHT SHOPPING, která se uskutečnila 26. září, dohromady zákazníci ušetřili na svých nákupech celkem 3,5 miliónu korun. 

Tato speciální akce nepatří pouze nákupům, ale je i o zábavě. Při minulé příležitosti nechyběl na místě bohatý doprovodný program. Návštěvníci mohli obdivovat dech beroucí vystoupení vzdušných akrobatek, zažít fascinující svět virtuální reality, chuťové zážitky si odnesli z degustace vín a čokolády. Nejenom muži se mohli pokochat unikátní výstavou starých veteránů Classic Cars Gallery, které jsou k vidění pouze v POP nebo si prohlédnout největší osobní vůz značky BMW v historii. O další zábavu se postaral karikaturista, chodci na chůdách a foto koutky, z nichž si návštěvníci odnesli vzpomínku na příjemně strávený večer. 

Další POP NIGHT SHOPPING se uskuteční 28. listopadu 2019 a ti, kteří se chtějí této výjimečné události zúčastnit, se mohou zaregistrovat v zákaznickém klubu MyPOP Premium Outlet Prague Airport na webových stránkách a užít si nákupní příležitosti, které Premium Outlet Prague Airport svým členům nabízí. 

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010