Albert inspiruje k vaření s kvalitním nádobím

1596 zobrazení

Obchody Albert potěší od 23. září všechny milovníky dobrého jídla, začátečníky i zkušenější kuchaře. V nové sběratelské kampani zákazníci rozšíří své kuchyňské vybavení o kvalitní nádobí řady Tefal Ingenio. Za nasbírané body z nákupu mohou získat slevu například na pánve, rendlíky, wok či tlakový hrnec. Kampaň Začněte s lepším vařením a lepším jídlem potrvá do 3. listopadu.

V nové věrnostní kampani Albert inspiruje zákazníky k lepšímu vaření s kvalitním nádobím, díky němuž se i běžná příprava pokrmů promění v kulinářský zážitek. „Chceme, aby zákazníci zdravěji a lépe jedli. S tím se pojí i kvalitní nádobí, které jim umožní připravit si zdravější jídla, a zároveň dělá z vaření zábavu,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert.

V kampani si mohu zákazníci pořídit kromě rendlíků, pánví, hrnců, woku, tlakového hrnce či skleněných poklic několika velikostí a plastových víček také odnímatelnou rukojeť. Ta je kompatibilní se všemi nabízenými hrnci a pánvemi. Díky odnímatelné rukojeti je nádobí navíc i velmi praktické. Dá se do sebe pohodlně vložit a nezabírá ve skříňkách zbytečně místo.

Průběh kampaně

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. V této kampani sbírají celkem osm bodů, z toho ale tři dává Albert jako dárek. Zákazníkům tedy stačí dosbírat jenom pět bodů. Ty pak promění v libovolném obchodě Albert za nádobí z nabídky se slevou až padesát šest procent. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 23. září a potrvá až do 3. listopadu, nebo do vyčerpání zásob.

Zdroj a foto: Albert Česká republika