Action v rychlém sledu otevírá druhý obchod v Praze

Nizozemský diskontní řetězec Action posiluje svoji pozici na tuzemském trhu. Společnost, která v České republice působí od loňského léta, dnes zahájila provoz prodejny v obchodním centru Galerie Butovice. Druhá pobočka značky na území metropole byla otevřena v horizontu necelých dvou měsíců po první. Rychlá expanze tak nyní zprostředkuje jedinečný zážitek z nakupování u Action ještě více zákazníkům z Prahy a okolí.

Návštěva prodejen Action zaručuje nevšední zážitek z nakupování. Řetězec si zakládá na unikátním obchodním modelu postaveném na neustále se proměňující nabídce. Každý týden je v jeho prodejnách představeno přes 150 nových produktů, dvě třetiny sortimentu jsou pak neustále obměňovány. Navíc přibližně 1 500 položek zde stojí méně než 25 Kč. Nejen proto přináší každá návštěva u Action zákazníkům příjemná překvapení, díky kterým získala značka oblibu jak v České republice, tak v dalších 8 evropských zemích.

Těšit se na ně nyní mohou i další zákazníci z Prahy a okolí v nové prodejně v Galerii Butovice na adrese Radlická 520/117. Jedná se již o druhé zastoupení Action v hlavním městě otevřené v průběhu letošního podzimu, a to ani ne dva měsíce po zahájení provozu první pražské prodejny situované ve Vršovicích. Rychlé rozšiřování sítě prodejen Action potvrzuje nadšení, s jakým řetězec vnímá lokální trh, a úspěch, s nímž se setkává mezi tuzemskými nakupujícími.

„Otevření naší druhé pražské pobočky v obchodním centru Galerie Butovice je pro nás významnou událostí,“ uvedl Petr Juliš, generální ředitel Action pro Českou republiku. „Máme za sebou skvělý první rok na tuzemském trhu a velmi nás těší, že máme příležitost nabídnout zážitek z překvapení, jež nákupy v Action přináší, i v další části metropole. Jsme si jisti, že pražští zákazníci budou náš neustále se proměňující sortiment přinášející skvělou hodnotu za skvělé ceny vnímat se stejným nadšením, jakému se ho dostalo ve zbytku republiky.“

Zdroj a foto: Action

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010