63 zaměstnanců Alberta letos oslavuje pracovní výročí 25 let

522 zobrazení

Albert již třetím rokem oceňuje dlouholeté zaměstnance, pro které vytvořil Klub 25. Letos do něj vstupuje dalších 63 jubilantů z prodejen, distribučních center i centrály, kteří ve společnosti pracují 25 let. Tyto kolegyně a kolegové, kteří spojili s maloobchodem a Albertem většinu svého dosavadního profesního života, již tvoří úctyhodnou skupinu 92 lidí. Oslavy prvních dvou ročníků proběhly v Praze na Novoměstské radnici. Letošní galavečer byl prozatím odložen. Jubilantům popřáli zástupci vedení prodejen.

K prodavačům, zelinářům, řezníkům, skladníkům ale také pracovníkům centrály, kteří oslavili své jubileum v loňských dvou letech, se tak letos připojilo dalších 63 kolegů. Ty i po dvaceti pěti letech práce v maloobchodu neomrzela a pořád je baví. „Patří jim obrovské poděkování, že s Albertem strávili už čtvrt století, a i po takovéto úctyhodné době je neopouští elán a pomáhají nám starat se o miliony našich zákazníků,“ řekl personální ředitel obchodů Albert Ctirad Nedbálek.

Tradiční galavečer, kde noví členové Klubu 25 obdrží trofej z broušeného skla a plaketu, byl prozatím odložen na jaro. Letos jej totiž koronavirová situace bohužel nedovolila uspořádat ve standardním říjnovém termínu. Kromě toho jubilanty také potěší i finanční poděkování.

Založení Klubu 25 je poděkování dlouholetým zaměstnancům. Maloobchod bývá často spojován s fluktuací, ale například v Albertu pracuje více než 15 procent zaměstnanců více než 15 let a dlouholetost není vůbec výjimečná. „Klademe důraz na přátelské prostředí a příjemnou otevřenou firemní kulturu a nabízíme zajímavé benefity. V posledních letech se také vice zaměřujeme na péči o zdraví a životní styl zaměstnanců. Velmi nám záleží na tom, aby byli lidé spokojeni a těší nás, že se nám to daří,“ doplňuje Ctirad Nedbálek.

Albert působí na českém trhu více než 29 let. První obchod, novodobý supermarket Mana, přivítal zákazníky 6. června 1991 v Jihlavě. Řetězec zaměstnává na různé pracovní úvazky 17 tisíc lidí.

Zdroj a foto: Albert Česká republika