Zvířecí rekordy na burze v Bille

Více než 140 tisíc alb k rodinné spotřebitelské soutěži „Rekordy z říše zvířat“ prodal k dnešnímu dni řetězec supermarketů BILLA. Do nich zákazníci vylepují za nákupy získané samolepky s fotkami zvířat. Vzhledem k mimořádnému zájmu BILLA akci podpořila a samolepky k vybraným produktům také zdarma přidává. V prostorách čtrnácti svých obchodů po celé republice navíc aktuálně organizuje výměnné burzy. Podrobné informace o nich včetně seznamu prodejen a časů, ve kterých se budou konat, najdou zájemci na stránkách www.billa.cz či na facebookových stránkách, kde je také možné samolepky s dalšími účastníky měnit. Rodinná soutěž s rekordy zvířat již dříve proběhla na Slovensku, v Rakousku, nebo například v Chorvatsku.

„Je to marketingová akce, která je poučná pro děti i dospělé, a zároveň je i hezká a milá,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v ČR a na Slovensku. „Ze zahraničí prověřené akce tohoto rodinného typu budeme v budoucnosti u nás využívat stále častěji. Posilují loajalitu našich stálých zákazníků a přivádí k nám i nové. To je směr, na který se náš obchodní řetězec chce zaměřit.“

Soutěž „Rekordy z říše zvířat“ začala v dubnu a potrvá do 29.5. Balíček samolepek získá účastník za každých 200 korun z hodnoty nákupu, může si ho ale také koupit, a to za cenu 15 korun za jeden. Ti, kterým se podaří sestavit kompletní album, mohou dále usilovat o hlavní výhru soutěže – luxusní dovolenou pro celou rodinu v Keni. Toto první místo v soutěži mají šanci vyhrát hned tři české rodiny.

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme