Zaměstnanci prodejen Lidl nově v oblečení z trvale udržitelné výroby

11140 zobrazení

V současnosti společnost Lidl zavádí nové pracovní oblečení pro všechny zaměstnance svých prodejen.  Při výběru nové kolekce byl přitom kladen zvláštní důraz na trvale udržitelné, ekologické a fairtradové postupy. 

Od října nosí všichni zaměstnanci prodejen Lidl oblečení v nových barvách a především v nové kvalitě. Celá kolekce pochází z trvale udržitelné a ekologické výroby, při které jsou dodržovány sociální standardy. Kromě moderního designu a svěžích barev vyjadřuje také kompetence zaměstnanců, kteří dané oblečení nosí.

Nove obleceni pro zames tnance prodejen Lidl

Všichni zaměstnanci tak mají k dispozici džíny a polotrika s krátkým i dlouhým rukávem, softshellové nebo  fleecové bundy  v tmavě modré barvě a zaměstnanci zodpovědní za kontrolu čerstvosti v barvě zelené.

Manažeři prodejen pak nově nosí tmavě modré kalhoty se světle modrou halenkou či košilí, doplněné pletenou vestou, cardiganem či pulovrem.

Prioritou při výběru nového oblečení bylo kromě zodpovědné a udržitelné výroby také to, aby oblečení dobře padlo, bylo kvalitní, pohodlné a moderní.

Kolekce je zároveň k dispozici ve dvou střizích – Regular a Slim fit, aby si zaměstnanci skutečně mohli vybrat takové oblečení, které jim nejlépe padne.   

  

Zdroj a foto: Lidl