WELLEN vydal knihu RETAIL LETEM SVĚTEM

Před šesti lety začal Petr Šimek na cestách fotografovat objekt svého zájmu, RETAIL. Zajímavé ukázky z celého světa průběžně sdílí a komentuje na retailblog.cz. Sbírku nejlepších příspěvků v prosinci vydal s pomocí kolegů z WELLENu v ucelené knižní podobě.

RETAIL je krásné odvětví. Snoubí v sobě smysl pro detail a estetiku, ale je tažen výsledky. Prodejny tedy jsou nejen dokonale esteticky vyladěným prostředím, ale primárně precizně sestaveným soukolím, které nekompromisně směřuje za svým cílem: prodat, obsloužit a předat misi či hodnoty značky. A právě na takový RETAIL se zaměřuji. Nesnažím se pouze ukázat něco prvoplánově líbivého bez větší funkční hodnoty, ale naopak poukazovat na jednotlivé důležité prvky, které dělají RETAIL RETAILem a které jednotlivé části soukolí roztáčejí a pomáhají plnit konkrétní úkoly“, vysvětluje autor knihy RETAIL LETEM SVĚTEM a jednatel WELLENu Petr Šimek.

Kniha se snaží přiblížit odvětví širšímu publiku, komentované ukázky proto podává jednoduchým a snadno pochopitelným způsobem. Zaměřuje se jak na zdařilé realizace, tak na ty nepovedené. Tím pomáhá názorně vysvětlit, jak vlastně všudypřítomný RETAIL funguje a působí na nás.

 

Zdroj: POPAI CE

Foto: Wellen

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010