Vítězem Visa Czech Top Shop 4/2022 je Ski a Bike Centrum Radotín

1. místo – Ski a Bike Centrum Radotín

„Brána do světa cyklistiky“, to je jeden ze sloganů firmy. Naši inspektoři po ohodnocení této unikátní prodejny uznávají, že nelze než souhlasit. Už samostatný vjezd k objektu je velmi působivý. Přivítá nás stylově zrekonstruovaná historická budova, původně sloužící jako továrna k výrobě sportovních pomůcek. Naši inspektoři velmi ocenili možnost v areálu využít venkovní nabíječky na elektrokola, toolboxy pro drobné cyklo opravy, a také možnosti dofouknout si kola. Ve zdejší kavárně s restaurací a venkovní zahrádkou mohou zákazníci posedět a občerstvit se buď po nákupu nebo při pravidelné zastávce na cyklotoulkách po okolí. Malí cyklisté jistě ocení dětské dopravní hřiště. Celý koncept SBCR je z hlediska navigace perfektně rozdělen do jednotlivých sekcí. Najdeme tu samotnou prodejnu s rozmanitým zbožím, cykloservis a půjčovnu kol (v zimním období, se z ní stává půjčovna lyží). V dětské části je dokonce k vidění funkční lyžařská lanovka s lyžaři a ve výlohách makety celého skiareálu. Děti si zde mohou odpočinout v síti, když čekají na nakupující rodiče nebo koukat na promítání pohádek v mini kině. Je to velmi vzdušný a velký prostor. Přesto se zde lehce orientujete, protože budovy jsou skvěle propojeny.

V interiéru jsou vyvěšeny cyklistické mapy lákající k výletům po okolí, což inspektoři ocenili jako perfektní nápad. Dokonce si tu zde můžete laserem sami změřit velikost chodidla, abyste u nákupu obuvi neudělali chybu. Co na centru oceňujeme nejvíce je jejich přístup k zákazníkovi. Jde o individuální a profesionální péči. Hned u vstupu nás informují o možnosti vyzvednout si pager, který vibrací upozorní na volného prodejce, který se nám bude věnovat. Velmi působivé!!! Z hlediska zákaznického zážitku je SBCR opravdu silným konkurentem v boji o nejlepší kamennou prodejnu ve Visa Czech Top Shop pro rok 2022.

2. místo – Podniková prodejna Mlékárny Otinoves

Podniková prodejna Mlékárny Otinoves byla otevřena v roce 2018. Na první pohled nás zaujme moderní exteriér v kombinaci se dřevem. Inspektoři ocenili zaměření na produkty z vlastních zdrojů, které jsou doplněny o perfektní POP marketingovou reklamu v podobě stojanů, letáčků a také digitálního displeje, na kterém běží video ukazující proces výroby jednotlivých produktů v přilehlé mlékárně. Při vstupu do prodejny nás přivítal milý personál, který nás informoval i o možnosti ochutnávky jejich typického výrobku, kterým je sýr niva. Ten byl mimochodem velmi lahodný. V interiéru se lehce orientujeme a zboží je krásně vystavené. Prostě nás vše láká k nákupu!!

3.místo – prodejna Pompo hračkářství na Zličíně

Na třetím místě se v dubnu umístila v hodnocení zákaznického zážitku Visa Czech Top Shop 2022 prodejna Pompo hračkářství na Zličíně. Krásně barevné velké logo prodejny nás přímo láká k návštěvě. Jedná se o nový koncept, který je rozdělen do dvou pater a perfektně pracuje se světly, barvami a navigací. Právě navigaci inspektoři při hodnocení vyzdvihují nejvíce. Perfektně označené sekce, barevně rozlišeno dívčí a chlapecké oddělení a také zaměření dle věku dětí. Vše je krásně viditelné z dálky, což nejen nám, ale hlavně dětem velmi usnadňuje nákup. Při výběru pomůže proškolený a nápomocný personál, který trpělivě odpovídá na naše dotazy. K propagaci novinek i stávajícího sortimentu jsou využité led displeje umístěné na regálech u jednotlivých sekcí.

Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  nominace@mistoprodeje.cz.