Vítězem hlasování o nejlepší letní akci je Sázavafest

Portál Mistorpodeje.cz toto léto přinesl čtenářům prázdninové odlehčení ve formě hlasování o nejlepší letní akci roku 2017 a inspiroval tipy na volnočasové akce. Vítězem čtenářského hlasování se stal Sázavafest.

Soutěž Best Summer Event 2017, ve kterém soutěžilo celkem 17 různých eventů, v čele s těmi největšími festivaly vyhrál právě jeden z nich – Sázavafest. Vítězství to bylo těsné, zvítězilo pouze o jediný hlas nad dalším velmi oblíbeným festivalem Colours of Ostrava. Na třetí příčce pak skončil festival Keltská noc.

Multikulturní festival Sázavafest probíhal v termínu 3. – 5. 8. 2017 již po sedmnácté. Od původního začátku jednodenního festivalu a návštěvnosti kolem 1.800 lidí se nyní festival koná tři dny s návštěvností kolem 20.000 účastníků a stále jeho obliba narůstá, jak ukázalo i hlasování. Festival je určený pro všechny věkové kategorie včetně dětí, pro které byla tento rok v areálu obrovská fun zóna. Hudba zněla celkem ze třech stage, tento rok nejvíce zaujal David koller, který nahradil vystoupení nemocného Žbirky, ukrajinská Ruslana nebo např. Vojtěch Dyk a B-side band či Wohnout.

Příští léto vám jistě portál Mistoprodeje.cz zase přinese letní osvěžení ve vlnách byznysu, nechte se překvapit!