VISA se stává titulárním partnerem soutěže Czech Top Shop 2021

Společnost Visa je novým titulárním partnerem soutěže pro české obchodníky Czech Top Shop 2021. Provozovny v Česku se po dlouhé uzavírce opět otevřely zákazníkům a VISA s novou cenou slaví postupný přechod země do stavu před pandemií. Nový název soutěže je VISA Czech Top Shop 2021. Zajímavé prodejny můžete nominovat do emailu czechtopshop@mistoprodeje.cz.

Vítězové jsou vybíráni každý měsíc na základě bodového hodnocení provozoven zboží a služeb od nezávislých inspektorů. Ti každý měsíc navštíví nominovanou skupinu prodejen a hodnotí zákaznickou zkušenost v osmi kategoriích: exteriér provozovny, koncept a design, navigace a orientace v provozovně, prezentace zboží a služeb, POP (point of purchase) komunikace, personál, využití digitálních obrazovek a akceptace bezhotovostních plateb (Cashless Friendly). Ocenění doplní ještě speciální kategorie k vládnímu projektu Česko platí kartou, se kterým čeští podnikatelé mohou získat platební terminály zdarma.

Visa je běžnou veřejností často spojována jen s platebními kartami, ale pravda je taková, že jsme primárně technologickou společností v oblasti plateb. Neustále své služby a produkty zdokonalujeme a pro české obchodníky nabízíme opěrný systém, na který se mohou kdykoli obrátit. Ať už zrovna startují svůj nový byznys nebo vylepšují stávající provozovny. Doufáme, že prostřednictvím Visa Czech Top Shop představíme spotřebitelům další zajímavé prodejny v Česku a obchodníkům pomůžeme zlepšit zákaznickou zkušenost,“ řekl Marcel Gajdoš, generální ředitel Visa pro Česko, Maďarsko a Slovensko a ambasador soutěže.

Z roku 2021 také vyjde absolutní vítěz, kterého vybere odborná porota. Té předsedá Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, a jméno provozovny roku Visa Czech Top Shop bude ohlášeno na začátku příštího roku.

„Poslední rok ukázal, jak důležité je pro obchody využívat moderní technologie – a první týdny po otevření obchodů ukazují, jak důležité je nezanedbat interiéry obchodů a nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí. Jsem proto rád, že se partnerem soutěže, která oceňuje nejzajímavější obchody v ČR, stala právě Visa, která obchodníkům významně pomáhá s aplikací moderních technologií, od terminálů na rok zdarma v rámci projektu Česko platí kartou až po na míru šitá řešení pro větší obchodníky,“ řekl Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a předseda poroty.

cs_CZCzech