V Praze Řepích otevřel Lidl už 33. prodejnu v hlavním městě

1496 zobrazení

Dnes, v pondělí 17. června, otevřel Lidl v Praze Řepích v ulici Makovského novou prodejnu. Tím navýšil počet svých prodejen v hlavním městě na 33. Zákazníci ji najdou ve stávající zástavbě v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky Blatiny a vybavena bude prvky nového konceptu. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní mateřskou školu.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. „Novinkou je také  WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. Jde přitom o již 33. prodejnu Lidlu v hlavním městě a celkově 246. prodejnu v České republice. 

První den otevření bude spojen také s podporou pro místní MŠ Socháňova. Z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den společnost Lidl daruje částku 50 Kč. Finance budou využity na nákup interaktivních pomůcek pro děti.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS