V Praze – Čakovicích otevře Lidl už 32. prodejnu v hlavním městě

7386 zobrazení

V pondělí 20. května otevře Lidl v Praze – Čakovicích v ulici Schoellerova novou prodejnu. Tím navýší počet svých prodejen v hlavním městě na 32. Zákazníci ji najdou v nové zástavbě v blízkosti zámeckého parku a vybavena bude prvky nového konceptu. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní gymnázium.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. „Novinkou je také  WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zákazníci budou moci využívat také prostorné parkoviště před prodejnou.  

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. Jde přitom o již 32. prodejnu Lidlu v hlavním městě a celkově 245. prodejnu v České republice. 

První den otevření bude spojen také s podporou pro místní Gymnázium Čakovice. Z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den společnost Lidl daruje částku 50 Kč. Finance budou využity na nákup mikroskopů pro studenty.

Zdroj a foto: Lidl