V Centru Černý Most byla otevřena vůbec první česká prodejna značky FOREVER21

V Centru Černý Most se 24. září poprvé v tuzemsku představila vyhledávaná značka
FOREVER 21. Slavnostní otevření se uskutečnilo pod moderátorskou taktovkou fashion blogerky Nikol Moravcové. Akci podpořil DJ Lafayetta a finalistky České Miss 2016.

Centrum Černý Most rozšířilo portfolio svých unikátních prodejen
o populární značku FOREVER 21. V novém butiku o rozloze 1 300 m2 je k dispozici široký sortiment zaměřený na nejnovější módní trendy.

FOREVER 21 pochází z amerického Los Angeles a v současnosti je jedním z největších specializovaných prodejců ve Spojených státech amerických, který se pyšní zastoupením ve 48 zemích světa.

forever 21 - girl  FOREVER 21

Značka se zaměřuje na tzv. fast-fashion, tedy módu, jež přináší nejnovější trendy přehlídkových mol pro ženy i muže všech věkových kategorií. Cílem FOREVER 21 je poskytnout svým zákazníkům inspiraci a nekončící tok těch nejžhavějších módních kousků za skvělou cenu.

„Jsem velmi rád, že můžeme první českou prodejnu FOREVER 21 představit právě v našem čtyřhvězdičkovém centru,” uvedl Tomáš Urbanovský, manažer Centra Černý Most. „Věřím, že tato originální značka potěší nejen její vyznavače, ale i všechny milovníky posledních módních trendů, kteří si návštěvu nového butiku užijí.“

 

Zdroj: Unibail-Rodamco

Foto: Unibail-Rodamco, vennise.com

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner