UGO nově vydává magazín Pod slupkou

1105 zobrazení

Síť Freshbarů a Salaterií UGO uvádí nový zákaznický časopis s názvem Pod slupkou. Zákazníci získají „čerstvé listy“ zdarma v kterékoliv UGO provozovně v Čechách a na Slovensku. Informačně šťavnaté první číslo vychází i ve slovenské verzi Pod šupkou. Celkový náklad je 24 000 kusů.

Tištěný magazín chce nabízet informace k tématům, která UGO fandy zajímají: ať už je to odpovědný přístup k čerstvým surovinám, ovoci a zelenině a šetrný způsob jejich zpracování nebo důraz na zdravý životní styl. Cílovu skupinou jsou jak zákazníci, tak zaměstnanci a obchodní partneři značky. Další číslo čtvrtletníku vyjde v květnu letošního roku.

Bio potraviny a ekologie dnes rezonují společností, v médiích i na sociálních sítích. Našim zákazníkům nabízíme možnost zastavit se a spolu s osvěžujícím drinkem nebo chutným salátem se dozvědět i něco nového. Zajímavou a zábavnou formou se snažíme dívat se na věci z jiného konce. Pod slupkou najdete víc než jen pár povrchních dojmů,“ říká zakladatel a spolumajitel značky UGO Marek Farník.

Leitmotivem prvního vydání je téma surovina. Rubrika Rovnováha představuje koncept Zdravého talíře, v rubrice Poctivost hovoří jeden z dodavatelů české mrkve o přechodu z konvenčního zemědělství na bio produkci a rubrika Odpovědnost potvrzuje filozofii, kterou se firma chce ubírat, tedy že nejlepší obal je ten, který nevznikne. V časopise nechybí ani originální recept na sezónní salát od dvorního šéfkuchaře salaterií, Tomáše Poláka.

Tištěný magazín Pod slupkou připravilo UGO ve spolupráci s obsahovou agenturou Boomerang Communication. Magazín Pod slupkou / Pod šupkou je volně k dispozici v kterékoliv UGO Salaterii a Freshbaru.

Zdroj a foto: Kofola ČeskoSlovensko