U společnosti Jansen Display chce zákazník nejčastěji jednoduché řešení

369 zobrazení

V jednoduchosti je krása – to si uvědomují i zákazníci českého výrobce reklamních poutačů Jansen Display, partnera retailového portálu Mistoprodeje.cz. Získají totiž bezstarostně kompletní řešení prezentace na jednom místě.

Lidé oceňují snadnost získání poutače s potištěným plakátem dle vlastních představ. Stačí na e-shopu nahrát design, dokončit objednávku a do 72 hodin mají prezentační systém před dveřmi.

Protože je tato služba velmi oblíbená, investovala společnost Jansen Display na konci roku 2019 do rozšíření tiskařského centra, aby mohl dostát závazku dodat kvalitně potištěný reklamní poutač do 72 hodin.

Na nové poutače, jako například potisknutelné foto stěny, party stany nebo potištěné pulty, se mohou zákazníci díky spojení Jansen Display se společností Promic Display Systems. Od 1. května vznikne nová společnost Showdown Displays Europe (psali jsme ZDE), a tak se každý zájemce může těšit na ještě větší portfolio poutačů.

Výhody spolupráce se společností Jansen Display může vyzkoušet každý. Stačí se jen podívat na aktuální nabídku reklamních poutačů s tiskem, která se nachází ZDE.

Zdroj a foto: Jansen Display