U metra Želivského otevře Lidl už 30. prodejnu v Praze

18108 zobrazení

V pondělí 21. ledna otevře Lidl v Praze 3 na rohu ulic Vinohradská a U Vinohradské nemocnice novou prodejnu. Tím zaokrouhlí počet svých prodejen v hlavním městě na 30. Zákazníci ji najdou v blízkosti metra Želivského ve stávající zástavbě a vybavena bude prvky nového konceptu. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpořila ZŠ Cimburkova.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. Pro velké nákupy budou instalovány pokladny s odkládacím prostorem a dostatkem prostoru za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. K vyřízení rychlého nákupu pak poslouží expresní pokladny.

„Novinkou je také  WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. Jde přitom o již 30. prodejnu Lidlu v hlavním městě a celkově 243. prodejnu v České republice. 

První den otevření bude spojen také s podporou pro místní ZŠ Cimburkova. Z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den společnost Lidl daruje částku 50 Kč. Finance budou využity na nákup učebních pomůcek a vybavení.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS