Stropní svítidla pro dezinfekci vzduchu

Signify, světový lídr v oblasti osvětlení, zvyšuje kapacitu výroby UV-C osvětlení a rozšiřuje portfolio UV-C produktů. Společnost využívá více než 35 let zkušeností v oblasti UV-C osvětlení k řešení rostoucí celosvětové potřeby dezinfekce vzduchu, povrchů a předmětů.

Zvýšením výrobní kapacity a rozšířením portfolia UV-C produktů pomáhá společnost Signify udržet lidi v bezpečí ve světě, který se přizpůsobuje novým standardům. Jeho UV-C osvětlení je osvědčeným a účinným dezinfekčním prostředkem, což bylo nedávno potvrzeno laboratorním testem na Bostonské univerzitě, který ukázal, že UV-C světelné zdroje společnosti Signify během několika sekund inaktivují virus způsobující COVID-19. Toto zjištění je zásadní, protože přichází v době, kdy spousta organizací hledá způsoby, jak pokračovat v provozu a poskytovat své služby v bezpečném prostředí.

Nová řada UV-C produktů Signify zahrnuje svítidla a boxy pro širokou škálu profesionálních aplikací. „Představili jsme 12 rodin UV-C svítidel speciálně navržených pro dezinfekci vzduchu, povrchů a předmětů. Tyto produkty se zaměřují na různé segmenty zákazníků od kanceláří, škol, tělocvičen, maloobchodů a skladů až po veřejnou dopravu,“ říká Harsh Chitale, vedoucí divize Digital Solutions ve společnosti Signify.

Součástí sortimentu je UV-C příslušenství, které je ideální pro hloubkovou dezinfekci povrchů v kancelářích, školách a na toaletách. Je vybaveno senzory a ovládacími prvky, které zajišťují, aby se spouštělo pouze tehdy, nejsou-li přítomni lidé a zvířata. Mezi další produkty patří mobilní, volně stojící UV-C svítidla, která lze zavést do hotelového pokoje nebo je lze použít k dezinfekci povrchů ve veřejné dopravě, např. v autobusech a vlacích.

Celé znění článku najdete ZDE.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a marketing at-retail.

Zdroj a foto: Brands&Stories

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner