Stovky květů levandule překvapily centrum Prahy

1904 zobrazení

V úterý 19. června vyrostl v Praze přímo uprostřed Vltavy travnatý ostrov s tajemnými „nulami“ plnými květů levandule. Jednodenní instalace na vodě posetá bylinkami strhla nejen pozornost kolemjdoucích, ale lákala i zvědavé návštěvníky půjčoven šlapadel. Za atrakcí v centru Prahy stojí nový Zlatopramen Radler herbal se svou kampaní ‚Hrdé nuly‘.

Značka nealkoholického piva Zlatopramen Radler herbal 0,0% z portfolia pivovarů Heineken v úterý pořádně „zamotala“ hlavu všem Pražanům, když umístila svou nepřehlédnutelnou instalaci v nejrušnější části Vltavy. Dvě nuly pokryté tisícovkou speciálně vyrobených dekorací v podobě květů levandule a bobulí černého rybízu dosahovaly výšky až 7 metrů a byly umístěné na pontonu znázorňujícím plovoucí ostrov plný bylinek. Celková váha samotné konstrukce ‚Hrdých nul‘ převýšila 1,5 tuny a stála na pontonu vážícím celých 160 tun.

Cílem netradiční instalace uprostřed historické Prahy bylo odstartovat letní kampaň Zlatopramenu s názvem ‚Hrdé nuly‘. Ta představuje novinku na trhu Zlatopramen Radler herbal a jeho největší přednost, kterou je 0,0 % objemu alkoholu. Díky tomu si může dovolit vybízet spotřebitele k letním radovánkám bez omezení. Zlatopramen Radler herbal 0,0% je dostupný ve dvou nových příchutích: citron, bezový květ a máta nebo černý rybíz a levandule. Obě varianty jsou k dispozici v 500ml plechovkách za doporučenou cenu 18,90 Kč.

Jde o jediný radler na českém trhu s naprosto nulovým obsahem alkoholu.

Rozhodli jsme se uvést na český trh unikátní produkt Zlatopramen Radler herbal 0,0% a ozvláštnit ho navíc o dvě nové bylinkové příchutě, inspirované trendem domácích limonád. Unikátní vlastností produktu je nulový obsah alkoholu, takže se spotřebitel nemusí omezovat v žádných letních aktivitách, ať už se věnuje cyklistice, plavání nebo jízdě na vodě,“ vysvětluje tisková mluvčí Heineken Kateřina Veitová a dodává: „Přírodní ovocné šťávy v kombinaci s pivním původem nápoje zajišťují nejen výborný zdroj hydratace, ale také antioxidantů. Kromě toho v produktu nenajdete žádná barviva a konzervanty. Také proto je Zlatopramen Radler herbal 0,0% stále oblíbenější u skupiny spotřebitelů dávajících přednost zdravému životnímu stylu.“

 

Zdroj a foto: HEINEKEN Česká republika