Speciální edice plyšových hraček NICI bude k dostání v Lidlu již od 20. listopadu

28326 zobrazení

Originální dárek čeká od pondělí 20. listopadu na zákazníky ve všech prodejnách Lidl.  Za své nákupy získají kvalitní plyšovou ovečku od firmy NICI. Stačí nasbírat sedm samolepek, každou za nákup nad 500 Kč, a doplatit symbolickou částku 19,90 Kč. Plyšové ovečky si lze zakoupit i samostatně za 399 Kč za kus.

Heboučké a roztomilé ovečky od firmy NICI našly svůj nový domov v prodejnách Lidl. Od pondělí 20. listopadu se však mohou přestěhovat i k Vám. Každý zákazník, který nakoupí za 500 Kč a více obdrží jednu samolepku. Za 7 samolepek a symbolických 19,90 Kč získá jednu ze 6 oveček NICI. Sběratelská akce bude probíhat v prodejnách Lidl až do 24. prosince 2017 nebo do vyčerpání zásob.

Stejně jako v předchozích letech jsme i letos přichystali pro naše věrné zákazníky exkluzivní dárek. Tento rok myslíme zejména na ty nejmenší. Plyšové ovečky Nici jsou roztomilé a pro děti mohou být skvělou odměnou za dobu strávenou při rodinných nákupech. Společnost NICI je známá velmi přísnými požadavky na kvalitu i bezpečnost hraček, což zase ocení zejména rodiče. Věříme, že se ovečky budou líbit a že si s nimi děti užijí spoustu legrace. Každá ovečka je jiná, jedna je veselá, druhá ráda spí, další je kutil a za jednu se dokonce převlékl i vlk,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Vánoční sběratelská akce potrvá v prodejnách Lidl od 20. 11. do 24. 12. Plyšové ovečky NICI Sleepy, Wolf, Ben, Lucy, Rosa a Bob se na Vás už těší!

 

Zdroj a foto: Lidl