Skupina Kofola koupila společnost Premium Rosa

Skupina Kofola podepsala se zástupci společnosti Premium Rosa smlouvu o koupi 100% podílu ve firmě, čímž reaguje na zvyšující se poptávku v oblasti zdravé výživy.

Premium Rosa je perspektivní firma, která v současné době zaznamenává dvouciferné nárůsty prodeje. Společnost má ve svém portfoliu dvě značky, Premium Rosa a „Nasze Domowe“ (v překladu „Naše domácí“). Firma působí v prémiovém segmentu a vyrábí vysoce kvalitní přírodní produkty, jako jsou například sirupy, šťávy a džemy.

Právě produkty vyráběné z přírodních ingrediencí na základě tradičních receptur a produkty z kategorie zdravé výživy se těší stále většímu zájmu na evropských i světových trzích. Unikátní produkty z portfolia Premium Rosa se vyznačují nejvyšší kvalitou, přírodními surovinami, tradičními recepturami a technologií výroby. Produkty Premium Rosa lze najít v obchodech a supermarketech v Polsku i v zahraničí, kde se těší velkému zájmu, dokonce v tak vzdálených zemích, jako je Jižní Korea.

Tomasz Towpik, jeden z dosavadních majitelů firmy Premium Rosa komentoval transakci takto: „Máme radost, že se novým vlastníkem stane právě Skupina Kofola, jelikož se jedná o firmu, která si cení respekt a partnerství v podnikání a má citlivý přístup k tradicím subjektů, které řídí. Zároveň tyto firmy dokáže rozvíjet.“

Jiří Vlasák, člen představenstva Skupiny Kofola, spojuje s převzetím firmy Premium Rosa velká očekávání: „Jsme přesvědčení, že akvizice představuje pro naši firmu výjimečnou šanci na rozšíření nabídky o skvělé přírodní produkty, vyznačující se velmi vysokou kvalitou, a to nejen na polském trhu.“

 

Zdroj a  foto: Kofola

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010