Síť drogerií ROSSMANN i nadále investuje do nových prodejen a do modernizace svých poboček

Síť drogerií ROSSMANN otevřela během druhé poloviny roku 2021 čtyři nové prodejny a jedenáct stávajících poboček zrekonstruovala. V České republice tedy momentálně provozuje 155 poboček, které díky modernizaci garantují zákazníkovi kvalitní a pohodlnou nákupní zkušenost včetně možnosti využití samoobslužných pokladen. V rámci sítě drogerií ROSSMANN si zákazníci mohou pohodlně vybrat z rozsáhlého sortimentu drogistického zboží včetně velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra, přičemž dvě poslední zmiňované získaly v ČR mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání.

Drogerie ROSSMANN byla uvedena na český trh roku 1994 a již od této doby vytrvale pracuje na tom, aby zajistila svým zákazníkům ten nejlepší možný zážitek z nakupování. V rámci této iniciativy otevírá další pobočky v poptávaných lokalitách a zároveň modernizuje stávající prodejny tak, aby se v nich zákazníkům nakupovalo co nejlépe. Během období od července do prosince 2021 byly na území ČR otevřeny čtyři zcela nové prodejny ROSSMANN a celkem jedenáct poboček prošlo rozsáhlou rekonstrukcí.

Nové prodejny:

 1. OC Tesco, Masarykova ulice, Kutná Hora
 2. Havlíčkova 4821/13, Jihlava
 3. OD Korso, Nádražní 1939/4a, Karviná
 4. OC Nové Kbely, Mladoboleslavská 15/347, Praha 9

Zrekonstruované prodejny:

 1. Benešova 1252/21, Jihlava
 2. Masarykovo náměstí 9/35, Kyjov
 3. Komenského 120, Kostelec nad Černými lesy
 4. Adámkova tř. 279, Hlinsko
 5. Solní 18, Plzeň
 6. Retail Park Štěrboholy, Kutnohorská 532, Praha 10 – Štěrboholy
 7. OD Ládví, Střelničná 1160, Praha 8
 8. Ostrožná 11, Opava
 9. Palacha 2923, Břeclav
 10. Svobody 126/34, Cheb
 11. Českobrodská 920, Praha – Dolní Počernice

 

Naším cílem je zákazníkům nabídnout co nejširší drogistický sortiment, který budou mít opravdu nablízku. Od začátku letošního roku jsme tak na území České republiky otevřeli deset nových prodejen a řada našich poboček průběžně prošla modernizací. Věříme, že tato expanze sítě drogerií ROSSMANN naše zákazníky potěšila a my se velmi těšíme na jejich návštěvy v našich prodejnách, které jsme pro ještě větší pohodlí během nakupování vybavily ve velké míře mimo jiné i oblíbenými samoobslužnými pokladnami,“ uvádí Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN v České republice.

Společnost ROSSMANN dlouhodobě investuje do inovací, které se inspirují nejnovějšími trendy na trhu a zároveň respektují veškerá protiepidemická opatření. ROSSMANN je první drogerií v rámci segmentu, která zavedla bezhotovostní samoobslužné pokladny, které tak celý nákupní proces urychlí a taktéž podpoří bezpečný bezkontaktní nákup. Veškeré nové i zrekonstruované prodejny jsou navíc velice vzdušné, díky čemuž je pro zákazníky snadné se v ROSSMANN zorientovat.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010