Shoe4You otevírá svoji první prodejnu v České republice

Shoe4You otevřelo 18. srpna 2018 svoji první prodejnu v České republice, a to v retail parku Centro Zlín. Zatímco v Rakousku je Shoe4You jednou z vedoucích značek na trhu s obuví, v České republice slaví svoji premiéru. Mateřský rakouský koncern Leder & Schuh AG, který provozuje také obchodní značku HUMANIC, má dlouholeté zkušenosti s působením v zemích CEE. 

Shoe4You nabízí kvalitní a dostupné značky pod heslem: „Skvělé značky, skvělé ceny!“. Rozmanitý sortiment pro celou rodinu zahrnuje jak vlastní, tak i mezinárodní značky obuvi.

Shoe4You se zaměřuje na zákazníky, kteří se zajímají o módní zboží ve střední cenové kategorii. V nabídce nechybí sezónní obuv, ale také kabelky, tašky a další módní doplňky. Proškolený tým zaměstnanců odborně poradí s výběrem. Zákazník se na prodejně rychle zorientuje díky přehlednému uspořádání zboží i jednotlivých kategorií produktů. Kreativně uspořádané výlohy doplňují celkový koncept prodejny.

V Shoe4You zákazníci aktuálně naleznou nové podzimní a zimní trendy jako dámské tenisky na XXL platformě, klasické kotníčkové boty nebo kožené polokozačky. Pro pány jsou připraveny tenisky, polobotky i zateplené kotníčkové boty do chladných dnů. Ani děti nepřijdou zkrátka: sportovní tenisky v různých barvách a teplé kotníčkové boty čekají na všechny malé dobrodruhy.

Také v sortimentu kabelek bude z čeho vybírat: společenská psaníčka i kabelky v zemitých barvách perfektně doplňují podzimní kolekci obuvi.

Zdroj a foto: Shoe4You

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner