S rámečky Vitrine Media získáte výhodu

798 zobrazení

Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů. Dnes je Rex etablovaným brandem na trhu, získává ocenění ve svém oboru a je dodavatelem i pro velké nadnárodní hráče. Kromě individuálních řešení a realizací na zakázku je firma také výhradním distributorem produktů Vitrine Media pro Českou republiku.

Rex je latinsky král, a právě to je příjmení jednoho ze zakladatelů a současného jediného majitele – Vlastimila Krále. „Hned po revoluci, v roce 1990, jsme žádali se svým společníkem o zápis do rejstříku pro firmu Rex spol.s r.o. a dali jsme se do výroby stojanů a světelné reklamy – tehdy ještě z ocelových plechů,“ vzpomíná Vlasta Král. „Kovové výrobky byly těžké, ale naštěstí rychle začaly na našem trhu přibývat materiály ze západu. Veškerá výroba byla zpočátku v Praze, pak jsme museli rozšířit výrobní prostory, a tak si našli vhodný objekt v obci Družec, kde vyrábíme dodnes. Společník však po pár letech odešel do důchodu, a tak tu káru dál táhnu sám. Ale jak se říká, ve dvou se to lépe táhne, proto hledám společníka, aby tradice REX mohla pokračovat.“

Vloni ve svém sídle společnost otevřela novou vzorkovnu, ve které je vystaven téměř celý výrobní sortiment společnosti. Klienti si tak na jednom místě mohou vybrat typy provedení, barevnosti a mohou se seznámit s výrobními postupy. Najdou zde vzorky ultratenkých světelných panelů LumiRex – T (pro vypínání textilií), LumiRex – M (pro výměny grafiky na backlight fólii), ukázky světelných i ne-světelných písmen ve standardních provedeních, ale také řadu písmen vyráběných z bloku plexiskla tzv. BLOK LED písmena, které firma nabízí i s variantou ovládání přes mobil. A mnoho dalšího. Ve vzorkovně jsou také vystaveny produkty z řady kompatibilních LED rámečků Vitrine Media.

Benefity LED rámečků a další inspiraci najdete ZDE.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a na POP-marketing.

Zdroj a foto: Brands&Stories