Rozsviťte Česko s Albertem

Vánoční kampaň v Albertu se letos nese ve znamení pečení a vaření, protože jediný správný recept na šťastné Vánoce je ten váš! A k přípravě vánočních specialit se vztahuje i soutěž Rozsviťte Česko. Soutěž spočívá v nahrání vánočního receptu a fotografie připraveného jídla na www.rozsvittecesko.cz a přiřazením ke své oblíbené prodejně Albert. Každý recept s fotografií tak získává pro danou prodejnu „světýlko“. Prodejna, která získá nejvíce „světýlek“ se stává vítězem. Obyvatelé města, ve kterém se vítězná prodejna Albert nachází, se mohou těšit na nádherný novoroční desetiminutový ohňostroj.

Vyhrát ale mohou i jednotlivci. Ze zaslaných receptů bude každý den odborná porota vybírat ten nejzajímavější. Jeho autor či autorka pak získá sadu pyrotechniky v hodnotě 2.000 Kč.

„Naším cílem je připravit zákazníkům prodejen Albert co nejpříjemnější Vánoce a vstup do nového roku. Připravili jsme proto tuto soutěž, díky které se mohou zákazníci pochlubit svými recepty a současně vyhrát hezkou cenu pro sebe i pro své město,“ říká Martin Eliáš, marketingový specialista společnosti Ahold Czech Republic.

O průběhu soutěže budou zákazníci informováni prostřednictvím webových stránek www.rozsvittecesko.cz, www.albert.cz a facebooku www.facebook.com/albertceskarepublika. V prodejnách budou viditelně umístěny POS materiály.


 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010