ROSSMANN a Henkel v létě se zákazníky opět podpoří výsadbu nových stromů

Ve středu 4. července odstartoval již třetí ročník kampaně “Vraťte stromům korunu”, ve které síť drogerií ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR nabízí zákazníkům možnost udělat něco dobrého pro své okolí. Po dobu letních prázdnin tak mohou zákazníci nákupem vybraných výrobků přispět na výsadbu vzrostlých stromů po celé České republice, a tím pomoci ke zdravějšímu ovzduší a příjemnějšímu prostředí okolo nás.

Díky unikátní spolupráci společností ROSSMANN a Henkel poputuje v létě z každého zakoupeného výrobku značek Fa, Syoss, Vademecum, Palette, Taft a mnoho dalších jedna koruna na dobrou věc. Vybrané finanční prostředky budou věnovány neziskové organizaci Sázíme stromy, která následně zajistí výsadbu vzrostlých stromků v lokalitách, v jejichž okolí se prodejny ROSSMANN nacházejí. V předchozích dvou ročnících se podařilo získat dostatek financí na výsadbu celkem 593 stromů a keřů, letošním cílem je překonat hranici 380 stromů.

„Jedním z našich dlouhodobých cílů je právě inspirovat, ať už k lepší péči sami o sebe či o naši planetu. Respekt k životnímu prostředí je nám blízký a akce “Vraťte stromům korunu” je jedním
ze způsobů, jak se snažíme napomoci k jeho zkvalitnění. Stačí jen navštívit kteroukoliv prodejnu ROSSMANN, zakoupit vybraný produkt a můžete odejít s dobrým pocitem, že jste přispěli
na revitalizaci vašeho okolí. Akce nebude mít samozřejmě po celou dobu trvání žádný vliv na ceny produktů. Pevně věříme, že se nám podaří překonat loňskou částku a letošní ročník nebude zdaleka posledním,”
říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN. 

„Velmi nás těší, že můžeme v rámci tohoto unikátního projektu ve spolupráci s ROSSMANN již potřetí přispět výsadbou nových stromů ke zlepšení životního prostředí v České republice,” dodává Aleš Malenka, prezident Henkel Česká Republika.

 

Zdroj a foto: ROSSMANN

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři