Řetězec BILLA rozšiřuje síť prodejen v Olomouckém kraji

  • Řetězec BILLA otevírá svou v pořadí 255. prodejnu v České republice a zároveň 15. prodejnu v Olomouckém kraji.
  • V letošním roce jde už o 3. nově otevřenou prodejnu BILLA v Česku.

Ve středu 8. listopadu 2023 v 7 hodin ráno poprvé uvítala své zákazníky nová prodejna obchodního řetězce BILLA v Lipníku nad Bečvou v Osecké ulici. Zákazníci se v nové prodejně mohou těšit na celkovou nabídku 8 000 položek od tuzemských a zahraničních producentů, včetně široké nabídky privátních značek společnosti BILLA, jako je např. Vocílka nebo BILLA Premium.

Prodejní plocha 934 m2 nabídne zákazníkům široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, stejně jako nepotravinový sortiment a drogistické zboží. Zákazníci z Lipníku nad Bečvou a okolí se mohou těšit například na křupavé pečivo, rozšířenou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitní maso nebo chlazené výrobky. V sortimentu nechybí ani produkty speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi nebo omezeními. „Těší nás, že můžeme v Lipníku nad Bečvou otevřít naši první prodejnu. Věříme, že v bohaté nabídce kvalitního, čerstvého, sezónního a lokálního zboží si vybere každý náš zákazník,“ uvádí Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Prodejna v Lipníku nad Bečvou, stejně tak jako všechny české prodejny BILLA, disponuje moderními technologiemi šetrnými k životnímu prostředí. „Ochrana životního prostředí je jedním z našich dlouhodobých cílů a závazků. V nové prodejně proto nabízíme například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu,“ vysvětluje Dana Bratánková.

Prodejna v Lipníku nad Bečvou zákazníky poprvé přivítala ve středu 8. listopadu 2023 v 7.00 hodin ráno. Otevřena bude od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin a v neděli od 8.00 do 21.00 hodin. K pohodlnému nákupu přispěje celkem 70 parkovacích míst, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi. Více informací o nové prodejně naleznou zákazníci také na webových stránkách www.billa.cz.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010