Reklamní pult s pestrými barvami, který zaujme nejen na první pohled

Přinášíme informace o chystané novince českého výrobce Jansen Display a zároveň partnera portálu Mistoprodeje.cz, která elegancí a velmi výrazným designem skládacího pultu nenechá jistě nikoho klidným.

Pult s vlastním potištěným motivem se skvěle hodí do veletržního stánku nebo konferenci. Určitě ho ale také díky prémiovému designu mohou zákazníci kreativně využít v obchodě pro své marketingové akce.

Pestré barvy na látce vyniknou díky LED podsvícení, které dodá sdělení ten správný šmrnc. Motiv látky se dá navíc jednoduše vyměnit a může se tedy kombinovat více designů a flexibilně je podle potřeby střídat.

Celý reklamní pult zvládne postavit 1 člověk během pár minut. A i přesto, že je pult rozkládací, je velmi stabilní a odolný. Nejedná se o žádné provizorní řešení, design je náramně praktický a myslí i na úložný prostor pultu z vnitřní strany.

V čem je tedy reklamní pult unikátní?

  • Prémiový vzhled látky s pestrobarevným potiskem.
  • LED podsvícení zvýrazňující váš motiv.
  • Stabilní a odolný pult s úložným prostorem.
  • Postavení pultu i výměnu látky zvládne 1 člověk.

Tento skládací reklamní pult bude k dispozici již v 1. polovině tohoto roku. Do té doby se zatím můžete podívat na představení POP-up stěny s prémiovým vzhledem.

Zdroj a foto: Jansen Display

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010